Virtuální realita

Virtuální realita

S novou technologií VR objevíte podmořský život tak, jak jste ho doposud neviděli. Světově oceňovaná poznávací hra Ocean Rift vás pomocí speciálních 3D brýlí zavede pod hladinu oceánu a nabídne vám tak zcela ojedinělý zážitek

Ocean Rift

Ocean Rift

virtuální podvodní svět, který vás i vaše děti pohltí

OCEAN RIFT – první skutený virtuální aquatický park na světě a jedna z nejlépe zpracovaných her pro intenzivní 3D zážitky s virtuálními brýlemi. Budete překvapeni, jak moc tyto brýle dokáží ošálit vaše smysly. zatímco se budete potápět ve virtuálním oceánu, který je plný života, tvarů, barev ale i zvuků. Zažijete, jaké to je být obklopeni hejnem žraloků, kroužících jen kousek od vás, anebo proplouvat hejnem medůz. Až na vás dopadne rozměrný stín velryby, která zrovna majestátně proplouvá pár metrů nad vámi, uvědomíte si, jak obrovskou a bohatou říší oceán je. Dobrodružný OCEAN RIFT na herním trhu patří mezi to nejlepší ve VR žánru a nabídne vám neskutečně živou a intenzivní zábavu, která je navíc poučná a vzdělávající. Proto neváhejte, a přijďte k námzažít tohle velké dobrodružství pod hladinou na vlastní kůži. Poznejte uchvacující podvodní svět, který je vám u nás na dosah ruky. V nejbližší době máme v plánu VR nabídku rozšířit i o další vynikající hru určenou pro VR brýle – Beat Sabre.

Beat Saber

Beat Saber

Beat Saber je hra, která kombinuje dynamickou elektronickou hudbu, futuristické neonové prostředí, rychlost a rytmus. Se speciálním mečem v každé ruce se hráč musí snažit zasáhnout rozsvícené „kostky“, které se kolem něj dynamicky pohybují. K získání bodu, je třeba ve správném pozadí zasáhnout a zkombinovat barvu mečů a „kostek“, které proti hráči prolétají. Zvyšující se tempo pak hráče nutí vyhýbat se blížícím se překážkám, přeskakovat je a jinak se jim vyhnout do strhující rytmické hudby. Je to skutečný zážitek, pro malé i velké. Cvičí postřeh, reakci, ale třeba i cit pro rytmus. Naše virtuální brýle vám hru zprostředkují tak, jak jste to doposud neviděli!